להגדיל את העסק שלך דרך מכרז ניקיון

מכרז ניקיון

מכרז ניקיוןקבלני ניקיון או בעלי חברות ניקיון, יכולים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם בצורה טובה יותר באמצעות השתתפות במכרזים של גופים ממשלתיים או גופים ציבוריים. היתרון הגדול של מכרזים אלו הוא היקפי הפרויקט. מעטים המקומות בשוק הפרטי שיכולים להציע פרויקטים בתחום הניקיון כמו המגזר הציבורי. המגזר הציבורי עשיר במקומות גדולים והומי אדם. הנה רק כמה דוגמאות: קופות חולים, משרדי ממשלה, עיריות ומועצות מקומיות, מתנ"סים, חברות בת ממשלתיות, שפועלות כמעט בכל תחום, בתי ספר ועוד ועוד.

מכרז ניקיון יכול לתת לך דריסת רגל במקומות רבים, בחוזים ארוכי טווח ואם בטחון שהכסף אכן יגיע אליך. זהו פוטנציאל גדילה משמעותי ביותר לעסק וגם מקנה לו יציבות רבה. לכן כל כך חשוב להשתתף במכרזים כמו מכרז ניקיון ועוד יותר חשוב לדעת, כיצד לאתר מכרזים אלו.

איתור מכרז ניקיון

השלב החשוב ביותר עבור קבלן או בעל חברת ניקיון הוא התהליך של מציאת ואיתור המכרז הרלוונטי. זוהי אינה מלאכה קלה, שכן איננו רוצים רק למצוא מכרזים סתם כך אלא למצוא את המכרזים הרלוונטיים עבורנו, אלו שגם מותאמים עבורנו מבחינת יכולות ושבאמת יהוו קרש של קפיצה והתקדמות עבור העסק מבחינת מעמד ורווחיות.

כאמור, קשה מאוד למצוא את המכרזים ועוד יותר קשה שלא לטעות בהם ובהגשה שלהם. עוד נגיע לפתרון האולטימטיבי בנושא אבל כבר כעת נגיד כי רק חיפוש ואיתור חכמים יביאו לכך שאכן תמצאו את מה שאתם מחפשים ולא תשחיתו את זמנכם על חיפוש מכרזים לא רלוונטיים.

על פי החוק, גוף ציבורי או ממשלתי חייב לפרסם את המכרז באתר האינטרנט שלו (ויש אלפי גופים כאלו) וכן בעיתונות ובמדיות השונות. זה יכול להיות בעיתונים היומיים, השבועיים והחודשיים וזה יכול להיות גם באלפי אתרי האינטרנט. קשה עד בלתי אפשרי לנסות לעקוב לבדך אחרי כל הפרסומים, לנבור בהם ולמצוא את המתאימים. הדבר קשה שבעתיים לבעלי עסק קטן או בינוני, שאין לו מחלקה שלמה המתעסקת עם מכרזים ויאלץ לבצע את העבודה השחורה הזו בעצמו. התוצאה של הקושי הזה יכולה להיות פספוס מאסיבי של הזדמנויות עסקיות ושל מכרזים פוטנציאלים בהם יכולתם לזכות אך כלל לא ניגשתם אליהם מחוסר ידע.

אתרי מכרזים

לצורך פתרון הבעיה, קיימים ברחבי הרשת מספר אתרים, המנסים למצוא פתרונות לנושא ולסייע לבעלי העסקים. האתר שלנו, לו ניסיון עשיר בתחום, פיתח מערכת מתקדמת, הסורקת את כל המכרזים המתפרסמים, מאגדת אותם מכל המדיות השונות ומאתרי הגופים עצמם ומנגישה אותם לציבור בצורה קטלוגית, כך שניתן לבצע בהם חיפוש ממוקד. עם מעניין אותך מכרז ניקיון, תוכל לבדוק רק את התחום הזה, כולל ביצוע פילוחים נוספים.

תמורת סכום קבוע וסמלי מידי חודש, אתם מקבל ישירות לאתר או למייל שלך, התראות על מכרזים חדשים שהתפרסמו, נושאים חמים, והכל באמצעות הסוכן החכם שאתה הגדרת. כך אפשר להיות בטוח כי לא פספסת שום מכרז ניקיון. המכרזים עצמם, ניתנים לעיון באמצעות לחיצה על קליק וניתן ללמוד באתר על תנאי הסף, תאריכים ההגשה, המשאבים והיכולות הנדרשים וכד'. כל מכרז, מכיל את מה שנהוג לכנות "מודעות המכרז". מודעת המכרז היא מסמך המרכז את כלל הסעיפים המרכזיים והרלוונטיים במכרז ועיון קצר בהם יכול ללמד על הדרישות והאם הם מתאימים לעסק שלנו. בייחוד הדברים עוסקים בתנאי סף, שהיא עמידה בהם מביאה לפסילה אוטומטית של המכרז שהגשתם, עוד טרם דנו ועיינו בכלל בהצעתכם. לצד תנאי הסף, ניתן למצוא גם מידע על סיווג קבלנים, תיאור העבודה, תקופת ההתקשרות, פרטי אנשי הקשר, גובה התשלום הצפוי ועוד פרטים ותאריכים רלוונטיים למכרז (למשל סיור מקדים, זמן לשאלת שאלות והבהרות ועוד). 

כך למעשה, באמצעות האתר שלנו, אתה  לא רק נחשף למכרז, אתה נחשף גם לתוכנו ויכול לבחון במהירות האם הוא רלוונטי או מותאם למידתך. אינך צריך יותר לרוץ אחרי המכרז הפיזי ורק אז לבחון את תוכנו. זהו חיסכון עצום בכסף, אנרגיה וזמן.

הגשת מכרז ניקיון

אחרי שעיינת בתנאי המכרז ובכל הדברים הקשורים אליו ובמידה והחלטת לגשת למכרז ולתת את הצעתך, יש צורך להגיש את המכרז פיזית. עד כה התהליך של העיון במסמכי המכרז היה חינם לחלוטין. המכרז פתוח וחשוף לכולם. אבל ברגע ההגשה, או קבלת מסמכי המכרז תהיה עלות כספית כפי שמופיע במכרז.

המכרז עצמו מלא במסמכים וטפסים שיש למלא או אישורים שיש להציג. מילוי חסר או החסרת אישור – יביאו גם הם לפסילת המכרז ולכן יש להקפיד על נושא זה. חובה גם להקפיד שהכל מוגש על פי לוחות הזמנים שנקבעו במכרז. מכרז ניקיון שהוגש שלא בזמן – יפסל בוודאות. את מסמכי ההצעה האישית שלכם, בצירוף מסמכי המכרז יש להגיש בזמן, לרוב בצורה פיזית (מודפסת) לתיבת ההגשה במשרדי המציע או במקומות שיועדו לכך ופורסמו.

כאן מתחילה תקופה של המתנה בה בוחנת וועדת המכרז את עמידת החברה שלכם בתנאי הסף ואת תוכן ההצעה, במידה ותעברו את הסינון הראשוני. בדיקת הוועדה ושיקוליה אמורים להיות הוגנים. מטרת מכרז ניקיון פומבי הוא להציג הליך שקוף וטהור. תמיד תוכלו לעקוב אחרי התוצאות (וההצעות הזוכות) ולהגיש ערעור במידת הצורך.

אז מה היה לנו בכתבה:

Top tenders

top tenders הינו אתר מוביל לפרסום מכרזים ברשת. הזדמנויות עסקיות הן כלי חשוב וקריטי להמשך פעילות העסק, האתר שלנו פותח במיוחד בשביל זה בצורה חדשנית וייחודית בעזרת הכלים המתקדמים ביותר.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עיר
התחדשות עירונית – המפתח להחייאת מרכזי הערים!

דמיינו לעצמכם שיטוט ברחובות שבהם ההיסטוריה לוחשת מכל פינה, שבהם חדשנות מפיחה חיים חדשים במבנים עתיקים, וקהילות משגשגות במרץ מחודש. זוהי ההבטחה של התחדשות עירונית, חזון טרנספורמטיבי המבקש להחיות את מרכזי הערים ולהפוך אותם למוקדי פעילות, תרבות וצמיחה כלכלית תוססים. זהו קונספט שעיצב מחדש ערים ברחבי העולם, והפיח חיים חדשים באזורים שבעבר עמדו מוזנחים. אבל במה זה באמת כרוך, ואיך זה שינה את פני הנוף העירוני?

לקריאת המאמר »
מתנות
רעיונות מקוריים למתנות לראש השנה

רעיון מתנה ייחודי אחד לראש השנה הוא תכשיטים מותאמים אישית. בין אם מדובר בשרשרת עם חריטה של ברכה עברית, צמיד עם שם המקבל באותיות עבריות או תליון מגן דוד, תכשיטים בהתאמה אישית מוסיפים נופך מיוחד למתן המתנות לחג.

לקריאת המאמר »
שעון נכחות
שעון נוכחות משולב: כלים חזקים לניהול זמן יעיל

שעונים נוכחות משולבים הם מערכות משולבות המאפשרות מעקב אחר זמן נוכחות העובדים, ניהול משמרות ותשלום שכר. מערכות אלו משלבות בדרך כלל מגוון תכונות, כגון מעקב נוכחות ביומטרי, מעקב מיקום וניהול משימות, ליצירת פתרון מקיף לניהול כוח אדם.

לקריאת המאמר »